חיים שטנגר - עורך דין ונוטריון

אינדקס אתרים
אינדקס אתרים, אינדקס אתרים חינם, אינדקס אתרים איכותי
 

30-05-2020 ראשי רשימת אתרים צור קשר הוסף אתר
 
 
חיים שטנגר - עורך דין ונוטריון
 
חיפושים אחרונים
אינדקס אתרים  »  חיים שטנגר - עורך דין ונוטריון
עורך דין חיים שטנגר

ללא ספק כי מבין המשפטנים לא מעטים העובדים בישראל מצטיינת באורח מיוחד הדמות המסקרנת של עו"ד חיים שטנגר, ש כבר יותר מ- שנה ולמעלה מטביע את חותמו בדבר נישה ותחום הדין המקומי. עו"ד שטנגר התחיל את הלימודים שלו בתחילת שנת 1975 וניתן לכתוב כי מאותו רגע לא הרפה להמשיך לרכוש ידע ולחקור. דבר נוסף ללימודי התואר הראשון והשני במשפטים פנה עורך דין חיים שטנגר בעשר שנים האחרונות גם כן ללימודי התואר השני והשלישי בספרות, ועוד ידו נטויה.

נושא שני בו מגיעים לידי ביטוי כישרונותיו של עורך דין חיים שטנגר ותשוקתו למילה הכתובה הוא למעשה נושא הספרות. עוד שטנגר הוציא במשך השנים לא מעט קבצי שירים אשר חלק מהם גם תורגמו ויצאו לאור מחוץ לארץ. ואם לא די בכך הרי שנכון להיום הוא עובד בדבר חיבורו של רומן אוטוביוגרפי. דרכו האמנותית של עוד שטנגר אף הפגישה אותו בעבר יחד אמנים הטובים ביותר כדוגמת מנשה קדישמן, אשר ציוריו הוצגו ליד שיריו של עוד חיים שטנגר בתערוכה משותפת שהתקיימה לפני שנים מעטות.

לא פשוט לקלוט איך במקביל ל כל הפעילות היצירתית הזו ממשיך עוד חיים שטנגר לכל אורך השנים לנהל גוף עורכי דין מן המובילים במדינתנו. העסק, בו נמצאים לצידו של עוד שטנגר בנוסף 2 עו"ד, דן במגוון גדול רחב של נושאים. דיני משפחה וירושה, דיני תכנון ובניה ודיני מקרקעין, בג"צים, ליטיגציה, זכויות יוצרים, משפט מנהלי ומשפט פלילי הינם רק חלק מתחומי המשפט אשר בהם באפשרותכם להיעזר במומחיות הרב של עורך הדין חיים שטנגר. בתוספת ל עבודה משפטית שוטפת עבור לקוחות פרטיים עוסק עו"ד חיים שטנגר אף בפעילות ציבורית אינטנסיבית, המתבטאת בין היתר בעתירות לבג"צ בנושאים אשר יש להם רלוונטיות לכלל אזרחי ישראל.

קבלת סיוע משפטי מעורך דין חיים שטנגר הינה, כאמור, פניה לתמיכה ישר אל אדם עם השכלה ענפה וותק מקצועי עם הוכחות של שנים, אשר פועל בכל אורך דרכו מתוך תפיסה של כבוד לאדם. הטיפול האמין ש ניתן ללקוחות העסק והמחוייבות לעשות את כל המקסימום עבורם הם ודאי פועל יוצא של תפיסה כזו.
 
 

אתרים נוספים בתחום עסקים

 
מאמרים אחרונים
 
אתרים מומלצים
  • איקאה
    רשת עשה זאת בעצמך הגדולה בעולם
  • מחסני חשמל
    רשת מוצרי חשמל ואלקטרוניקה הגדולה בישראל
 
מאמרים   |   חיים שטנגר - עורך דין ונוטריון
הוסף אתר חינם   |   תגיות   |   אינדקס אתרים - למה זה טוב ?   |   מפת האתר   |   צור קשר   |  
כל הזכויות שמורות לאינדקס אתרים hiz.co.il © 2017