גרסון סוכנות לביטוח

אינדקס אתרים
אינדקס אתרים, אינדקס אתרים חינם, אינדקס אתרים איכותי
 

25-02-2024 ראשי רשימת אתרים צור קשר הוסף אתר
 
עם ישראל חי
 
גרסון סוכנות לביטוח
 
חיפושים אחרונים
אינדקס אתרים  »  גרסון סוכנות לביטוח
סוכנות הביטוח "ישי ואורן גרסון" הוקמה על ידי ישי גרסון, בשנת 1974. משרדי הסוכנות ממוקמים ברחובות, מקום היווסדה הראשון של הסוכנות. הסוכנות מנוהלת על ידי ישי גרסון ובנו אורן גרסון. הסוכנות פועלת מעל ל-30 שנה בשוק הביטוחים והפיננסים בישראל.  לבעלי הסוכנות ניסיון רב שנים וותק עשיר וגדול בבניית תיקי ביטוחים, המותאמים אישית ובנויים לעתיד ולטווח הרחוק בעבור כל לקוח ולקוח. סוכנות הביטוח "ישי ואורן גרסון"  שמה דגש מיוחד על השירות הניתן לכל לקוח, אשר דורש טיפוח תמידי וזהו הגורם החשוב ביותר בו מתעסקים בעלי הסוכנות. לסוכנות יש למעלה מ-4000 לקוחות מרוצים והמספר ממשיך לגדול מידי יום. סוגי הביטוחים אותה מציעה הסוכנות הם מגוונים ומכסים תחומים רבים, בתחום הביטוחים.

ביטוח בריאות פרטי משלים את הביטוח הרפואי של קופת החולים. אין ספק שבריאותנו האישית היא הדבר החשוב לנו בחיינו. רק דבר אחד בעולם הזה לא ניתן לקנות בכסף והוא בריאות. למה צריך ביטוח בריאות? ביטוח הבריאות הניתן על פי חוק מהמדינה, אינו מספיק. ביטוח הבריאות לא מכסה שירותים רבים שלא כלולים בסל הבריאות. ביטוח בריאות פרטי נועד על מנת להוות את הסל המשלים לביטוח הרפואי שניתן על ידי קופות החולים. בנוסף לכך, סוכנות גרסון מציעה פוליסות ביטוח מקיפות בתחום הביטוח הסיעודי. כאשר דרוש אשפוז במוסד סיעודי או שירות של סיעוד בבית, עלות השירותים הללו יכולה להגיעה לסכומים גבוהים מאוד. בעזרת ביטוח סיעודי, תוכלו להתרכז בהווה ולחיות עם העתיד בשלום, לכל צרה שלא תבוא. עוד נושא שקשור לביטוח הבריאות, הוא ביטוח תיירים בישראל. תיירים רבים מגיעים במהלך השנה לישראל. בגלל מעמדם כתיירים, הם אינם זכאים באופן אוטומטי לביטוח רפואי. זו הנקודה שבה נכנסות לתמונה סוכנויות הביטוח ובראשן נמצאת סוכנות הביטוח גרסון, אשר מציעה את ביטוח התיירים בישראל המקיף והרחב ביותר ובמחירים הנוחים ביותר.

סוכנות גרסון, מספקת גם ביטוחי דירה. ביטוח דירה הוא ההגנה המושלמת לבית. ביטוח הדירה מהווה את החבילה המומלצת ביותר על מנת לשמור על שווי וערך הדירה, במקרה של נזק למבנה או לתכולה של הדירה. כאשר רוצים לרכוש דירה, לעיתים רבות הרוכשים נאלצים לקחת משכנתא על הנכס ולכן חשוב לעשות ביטוח דירה למשכנתא. ביטוח מבנה הדירה נועד להגן עליכם מפני כל הנזקים העלולים להיגרם. כמו כן, לא רק המבנה יכול להינזק, אלא גם התכולה של הדירה. למצבים כאלה יש ביטוח תכולה לדירה, שמכסה כל מקרה של נזק הקורה לתכולתה של הדירה.

אין כל ספק, שביטוח חיים הוא אחד מהביטוחים החשובים לכל אזרח בישראל.  קשה לכמת כמה שווים חייו של אדם משום שיש להתייחס לפרמטרים רבים. בגלל המצב הזה חשוב לכל אדם לכסות את עצמו בביטוח אובדן כושר עבודה, כדי שבמקרה ואותו אדם נפצע ואינו יכול לעבוד עוד, הוא יהיה מכוסה ויוכל לחיות בכבוד. ביטוחים נוספים הם ביטוח תאונות אישיות, ביטוח עקב תאונה, ביטוח חיים לחולים וביטוח למקרה מוות. כל הביטוחים שהוזכרו קודם, חשובים על מנת שלמבוטח בהם, יהיה כיסוי מלא לכל צרה שלא תבוא. ישנו גם את הביטוח הפנסיוני, שתפקידו לתת למבוטח את הכיסוי על מנת לחיות בכבוד כאשר יגיע זמנו לצאת לפנסייה ולהנות מהשנים של אחרי תקופת העבודה.

נדבך חשוב של ביטוחים הוא כל מה שקשור בנסיעות לחו"ל. חשוב לדעת שביטוחים פרטיים לא תקפים כאשר הנכם נמצאים בחו"ל ולכן עליכם לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל. בשנים האחרונות התגברה התופעה של צעירים אחרי צבא שטסים לטיולי תרמילאים ארוכים בחו"ל. בטיולים אלה חשוב מאוד לרכוש ביטוח תרמילאים עבור כל מהלך השהות בחו"ל. בטיולי תרמילאים בטיולים בחו"ל בפרט, רבים מהמטיילים נוהגים לעסוק בפעילויות אקסטרים מכל מיני סוגים. בפעיליות כאלה לא מעטים הסיכויים להיפצע ולהיזדקק לטיפול רפואי במקום. ביטוח ספורט אקסטרים יכסה את העלויות של כל הטיפולים עקב פעילויות כאלו.

לא רק אנשים פרטיים ומבנים זקוקים לביטוחים. ישנם עסקים רבים שזקוקים לביטוחים שיכסו אותם כדי להימנע מתביעות ענק במקרה של התרשלות. ביטוח זה נקרא בשפה המקצועית ביטוח עסקים. ישנם ביטוחים רבים לעסקים כגון: ביטוח עולמות אירועים, ביטוח בתי מלאכה, ביטוח בתי מרקחת, ביטוח גני אירועים, ביטוח חברות הייטק, ביטוח מרפאות, ביטוח סחורה, ביטוח ציוד אלקטרוני, ביטוח קבלנים וביטוח תעשייה. לעוסקים במלאכות הללו, חשוב להיות מכוסים מפני כל צרה שיכולה לצוץ.

תחום נוסף וחשוב הוא ביטוח רכב. אין בעל רכב שלא נתקל באותו יום, שבו הוא צריך לרכוש ביטוח לרכבו. ביטוח רכב מורכב מכמה ביטוחים הנכללים תחת הביטוח הנ"ל. בראש ובראשונה על פי החוק בישראל, לכל כלי רכב חייב שיהיה ביטוח  חובה. ביטוח זה נועד להגן על הנהג מפני תביעות של פגיעות גוף ונפש כתוצאה מתאונת דרכים, כפי שמוגדר בפלת"ד. ביטוח צד ג' מכסה פגיעות ברכושו של אחר, דוגמת פגיעה ברכב אחר או פגיעה ברכוש כגון מבנה, עמוד תאורה, פסי האטה ועוד. ישנם בעלי מכוניות שמבטחים את הרכב שלהם בביטוח מקיף. ביטוח מקיף נועד לכסות גניבה ופגיעה ברכב של אותו בעל הרכב.

כל מי שמתעסק בלימוד הוא נתינת שירות, יודע כמה חשוב להיות מכוסה על ידי ביטוח מקצועי. עצם תפקידו של נותן השירות, מי שמקבל את השירות מסתמך על המידע שניתן לו ולכן במקרה של בעיה באותו שירות, הוא יכול לתבוע את נותן השירות. תחום מוכר בנושא זה הוא מאמנים שמעניקים שירות. במידה ומתאמן נפצע בגלל עצה של מאמן כושר, הוא רשאי לתבוע את אותו מאמן כושר. אם אותו מאמן כושר מכוסה על ידי ביטוח מאמנים, אז הוא מכוסה מבחינה כספית. יש הרבה ביטוחים שנכנסים תחת מטריית ביטוח הספורט והם: ביטוח ספורט אתגרי, ביטוח צלילה, ביטוח אקסטרים, ביטוח אחריות מקצועית למאמנים, ביטוח אחריות מקצועית בספורט ביטוח ספורטאים, ביטוח אומנויות לחימה ועוד.
 
 

אתרים נוספים בתחום ביטוח

 
מאמרים אחרונים
 
אתרים מומלצים
  • איקאה
    רשת עשה זאת בעצמך הגדולה בעולם
  • מחסני חשמל
    רשת מוצרי חשמל ואלקטרוניקה הגדולה בישראל
 
מאמרים   |   גרסון סוכנות לביטוח
הוסף אתר חינם   |   תגיות   |   אינדקס אתרים - למה זה טוב ?   |   מפת האתר   |   צור קשר   |  
כל הזכויות שמורות לאינדקס אתרים hiz.co.il © 2017